imkanlar
16
Şub 2017
Ders alma istekleri uygun bulunan öğrenciler

Eyl 21, 2016

Aşağıda listede yer alan öğrencilerin ders alma istekleri (1. veya 2. tercihleri) uygun bulunmuştur.
Islak imzalı dilekçelerini de teslim etmiş olan öğrencilerin isimleri Öğrenci İşleri Daire Başkanlığına iletilecektir.
Öğrenciler eğer kabul edilen ders ile çakışan başka bir ders almışlarsa danışmanları ile bu dersi bırakmaları gerekir.
Islak imzalı dilekçesi eksik olan öğrencilerin dilekçelerini teslim etmeleri gerekir.

Listede adı bulunmayan öğrenciler ile ilgili aşağıdaki durumlardan biri geçerlidir.
a. İstedikleri derste boş kontenjan olabilir, danışmanları ile kayıt olabilirler.
b. İstedikleri dersi Bahar döneminde alabilirler.
c. Programlarına uyan ve kontenjanı uygun olan başka bir seçmeli ders bulunmaktadır (BLG 450E, BLG 453E gibi). Danışmanları ile alabilirler.
d. Programlarını düzenleyerek (öğrneğin ATA, TUR derslerinin yerini değiştirerek) kontenjanı uygun olan seçmeli dersi danışmanları ile alabilirler.
BLG 453E dersinin kontenjanı artırılacağından bu derste boş yer oluşacaktır.

Ders alma istekleri (1. veya 2. tercihleri) uygun bulunmuştur öğrenciler:
Numara    Ad Soyad    Ders Kodu    Dersin Adı    CRN
010150604    İrem Nur Demirtaş    BLG231E    Digital Circuits 11914
040050260    Güray Ocak    BLG475E    Software Quality and Testing    12029
040070277    Burak Ongun    BLG447    Derleyici Tasarımı    12000
040080193    Necmi Avcı    BLG252E    Object Oriented Programming 11922
040080222    Mehmet Dinçer Bozdoğan    BLG439E    Computer Project 1    11996
040080222    Mehmet Dinçer Bozdoğan    BLG475E    Software Quality and Testing    12029
040080931    Telman Musaev    BLG252E    Object Oriented Programming    11922
040080931    Telman Musaev    BLG447    Derleyici Tasarımı    12000
040090567    YALÇIN ŞAHİN    BLG252E    Object Oriented Programming    11922
040090567    YALÇIN ŞAHİN    BLG447    Derleyici Tasarımı    12000
040090584    Niyazi Mehmet Cansever    BLG252E    Object Oriented Programming    11922
040090584    Niyazi Mehmet Cansever    BLG447    Derleyici Tasarımı    12000
040100009    Mehmet Enes Kayılıoğlu    BLG252E    Object Oriented Programming    11922
040100009    Mehmet Enes Kayılıoğlu    BLG447    Derleyici Tasarımı    12000
040100010    Özgün Kıvrakdal    BLG435E    Artificial Intelligence    11988
040100035    Fatih Deniz    BLG433E    Computer Communications 11985
040100106    OZAN ÖZCAN    BLG435E    Artificial Intelligence 11988
040100106    OZAN ÖZCAN    BLG475E    Software Quality and Testing    12029
040100121    SAMET AYALTI    BLG438E    Digital Signal Processing Lab.    11992
040100121    SAMET AYALTI    BLG475E    Software Quality and Testing    12029
040100133    Onur Can Çarkçı    BLG435E    Artificial Intelligence    11988
150110004    ismail serhat buğa    BLG475E    Software Quality and Testing    12029
150110111    Hakan Görgün    BLG361E    Database Management Systems    11949
150110113    fatih emre güler    BLG435E    Artificial Intelligence    11988
150110251    Selin Sezer    BLG433E    Computer Communications 11985
150110251    Selin Sezer    BLG439E    Computer Project I    11996
150120020    Ahmet Yılmaz    BLG456E    Robotics    12008
150120023    Hilal Gülşen    BLG439E    Computer Project 1    11996
150120025    Berkay Köksal    BLG456E    Robotics    12008
150120032    Mustafa Tıkır    BLG475E    Software Quality and Testing    12029
150120033    Beste Burcu Bayhan    BLG233E    Data Structures and Laboratory    11920
150120033    Beste Burcu Bayhan    BLG252E    Object Oriented Programming    11922
150120033    Beste Burcu Bayhan    BLG447    Derleyici Tasarımı 12000
150120039    Hanifi Demirel    BLG439E    Computer Project 1 11996
150120101    İsmail Emre Çetiner    BLG456E    Robotics    12008
150120101    İsmail Emre Çetiner    BLG475E    Software Quality and Testing    12029
150120118    Türker Ünlü    BLG435E    Artificial Intelligence 11988
150120133    Rıdvan SIRMA    BLG361E    Database Management Systems    11949
150120137    İlkan Engin    BLG439E    Computer Project I    11996
150120141    TUĞRUL KURT    BLG252E    Object Oriented Programming    11922
150120147    Celal Uçar    BLG439E    Computer Project I    11996
150120147    Celal Uçar    BLG475E    Software Quality and Testing    12029
150120301    Çiğdem Duvacı    BLG252E    Object Oriented Programming    11922
150130008    Ege Çetindağ    BLG439E    Computer Project I    11996
150130022    Umut Can Özyar    BLG439E    Computer Project I 11996
150130033    Muhammet Talha Yüksel    MAT271E    Probability and Statistics    10618
150130035    Berkan Öztekin    BLG311E    Formal Languages and Automata    14935
150130051    ilay köksal    BLG475E    Software Quailty and Testing    12029
150130111    Sıddık Açıl    BLG361E    Database Management Systems    11949
150130114    Burak Karakan    BLG337E    Principles of Computer Comm.    11936
150130114    Burak Karakan    BLG361E    Database Management Systems    11949
150130127    Berke Oral    BLG361E    Database Management Systems 11949
150130143    Alpcan Arslan    BLG233E    Data Structures and Laboratory    11920
150130144    Muratcan Şahin    BLG361E    Database Management Systems    11949
150130283    Ceyda Aladağ    BLG361E    Database Management Systems    11949
150130701    FURKAN AKSIN    BLG439E    Computer Project I    11996
150130701    FURKAN AKSIN    BLG475E    Software Quality and Testing    12029
150130901    Ibrahim Aliu    BLG231E    Digital Circuits    11918
150130901    Ibrahim Aliu    BLG233E    Data Structures and Laboratory    11921
150140025    Elif KILIÇ    BLG311    Formal Languages and Automata    14935
150140031    Pelin Hakverir    BLG311    Formal Languages and Automata    14935
150140711    Yiğit Ziya Güneş    BLG252E    Object Oriented Programming    11922
150140711    Yiğit Ziya Güneş    BLG311E    Formal Languages and Automata    14935
150140713    Savaş Denli    BLG311E    Formal Languages and Automata    14935
150140713    Savaş Denli    BLG361E    Database Management Systems    11949
150140722    ibrahim Dolapci    BLG435E    Artificial Intelligence    11988
150140726    Ömer Faruk İNCİ    BLG456E    Robotics    12008
150150705    Hamza Ali TAŞ    BLG233E    Data Structures and Laboratory    11921
150150706    Zeynep Öner    BLG361E    Database Management Systems    11949